Przetarg na modernizację ul. Granicznej i ul. Widnej

Jak poinformował ciechanowski magistrat ogłoszono przetarg na wykonanie przebudowy dwóch ulic. Ulica Graniczna będzie wyremontowana na odcinku od ul. Płockiej do ul. Widnej.
Ulica Widna – od skrzyżowania z ul. Graniczną do ul. Przytorowej. Miasto
pozyskało na ten cel 4 mln zł dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego
Województwa Mazowieckiego.

Planowany termin rozpoczęcia robót budowlanych to IV kwartał 2020 r. Przewidywany termin zakończenia prac – listopad 2021 r.

Projekt zakłada wykonanie nowej nawierzchni, budowę ścieżki rowerowej w ul. Granicznej oraz chodników po obydwu stronach ulic. W ramach zadania zostanie również wybudowane nowe oświetlenie uliczne i kanalizacja deszczowa.

Jak powiedział Krzysztof Kosiński inwestycje drogowe są dla nas jednym z priorytetów. To kolejna modernizacja, która przyniesie również nową ścieżkę rowerową. Ulica Graniczna jest komunikacyjnie strategiczna dla tej części miasta i z pewnością ta inwestycja przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa i komfortu mieszkańców.

To długo wyczekiwana inwestycja przez mieszkańców. Chcemy wierzyć, że tym razem uda się wyłonić wykonawcę i cały projekt zostanie zakończony sukcesem – powiedział Michał Karaszewski wydawca tvciechanow, były wiceprzewodniczący osiedla Przemysłowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*