Przyznano nagrody za najładniejsze posesje

W ratuszu wręczone zostały nagrody i wyróżnienia za najładniejsze ogródki i balkony w zorganizowanym przez Urząd Miasta 20. konkursie na najładniejszą posesję. Wpłynęło 27 zgłoszeń w czterech kategoriach.

Nagrody i wyróżnienia wręczyli prezydent Krzysztof Kosiński oraz zastępca prezydenta Joanna Potocka-Rak.

W kategorii budynków mieszkalnych wielorodzinnych nie przyznano I nagrody. II nagrodę (400 zł) otrzymała Wspólnota Mieszkaniowa nr 1 za budynek przy ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych 3. III nagrodę (300 zł) zdobyła Wspólnota Mieszkaniowa przy ul. Sienkiewicza 67.

W kategorii budynków jednorodzinnych trzy równorzędne I nagrody (po 500 zł) zdobyli: Jadwiga i Eugeniusz Kordeccy mieszkający przy ul. Dygasińskiego 18, Grażyna Pajewska z ul. Asnyka 3 oraz Beata i Waldemar Huzar z ul. Płońskiej 58A. Pięć II nagród (400 zł) przypadły Annie i Mirosławowi Petryczko z ul. Skrzetuskiego 2, Ewie Płosińskiej z ul. Skłodowskiej 6A, Annie Maliszewskiej z ul. Kwiatowej 15/17, Mirosławowi Stępkowskiemu z ul. Cichej 4A oraz Ewie Domagalskiej z ul. Krubińskiej 47C. Dwie równorzędne III nagrody (300 zł) przyznano Dorocie i Robertowi Olejnikom z ul. Parkowej 55 oraz Mirosławie i Andrzejowi Maliszewskim z ul. Szczurzynek 5. Przyznano też 4 wyróżnienia. Dyplom i sadzonkę otrzymali: Genowefa Michalak (ul. Augustiańska 31), Robert Kowalski (ul. Graniczna 28), Iga Stańczak (ul. Krubińska 10B) i Ewa Kleniewska (ul. Łukaszewicza 5).

W kategorii obiekty użyteczności publicznej I nagroda (500 zł) powędrowała do Biura Rachunkowego Doradcy Podatkowego Krystyny Konopczyńskiej przy ul. Solskiego 21. Trzy równorzędne II nagrody (400 zł) przyznano Muzeum Szlachty Mazowieckiej przy ul. Warszawskiej 61, Zespołowi Medycznych Szkół Policealnych przy ul. Sienkiewicza 33 oraz Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Wiklinowej 4. W tej kategorii nie przyznano III miejsca.

W kategorii balkonów i ogródków I nagroda (300 zł) trafiła do Ewy i Jana Tkaczyków z ul. Batalionów Chłopskich 3/14. II nagrodę (200 zł) przyznano Annie Nadratowskiej z ul. Sienkiewicza 67/1 oraz Danielowi Wiśniewskiemu z ul. Reutta 1/21. Trzy równorzędne III nagrody (100 zł) przyznano Agnieszce i Rafałowi Przewodowskim (Gwardii Ludowej 16/9), Katarzynie Zygnerskiej (Andersa 53/24) oraz Ewelinie Stępkowskiej (Bojanowskiego 4/5)

Łączna kwota nagród w konkursie wyniosła 7 500 zł. Wypłacono ją z budżetu miasta, oraz z Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*