Rafał Brzozowski odpadł w półfinale Eurowizji

Rafał Brzozowski nie awansował do finału 65. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji. Zobacz, jak zaprezentował się w piosence “The Ride”. To już trzeci raz z rzędu, kiedy nasz kraj nie pojawi się w finałowej odsłonie.

“Moja piękna przygoda z Eurowizją dobiegła końca. To były 3 miesiące intensywnej pracy. Nie tylko prób wokalnych i tanecznych, ale też dziesiątki godzin wywiadów i rozmów z ludźmi z całego świata. Hasło tegorocznego konkursu to “Open up”. I wierzę, że nam wszystkim udało się zrealizować tę ideę! W Rotterdamie poznałem wyjątkowych artystów, ludzi otwartych na świat, pełnych pozytywnej energii, której tak bardzo potrzebujemy w tych ciężkich momentach – przyznał wokalista.”

Przypomnijmy, że Rafał Brzozowski zastąpił w konkursie Eurowizji Alicję Szemplińską – ciechanowiankę, która miała pierwotnie reprezentować nasz kraj na konkursie.

Przygoda z Eurowizją 2021 dla Polski skończyła się na etapie półfinału. W finale za to zobaczymy reprezentantów Albanii, Serbii, Bułgarii, Mołdawii, Portugalii, Islandii, San Marino, Grecji, Szwajcarii i Finlandii. To już kolejna dziesiątka zakwalifikowanych państw. Zwycięzcę tegorocznego konkursu poznamy w najbliższą sobotę 22 maja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*