Rodzinne rowery elektryczne już dostępne

Starostwo Powiatowe w Ciechanowie uruchomiło pilotażowy program dotyczący możliwości wypożyczenia rodzinnych rowerów elektrycznych. Inicjatywa skierowana jest do rodzin chcących aktywnie wypoczywać i bezpiecznie podróżować jednośladem razem ze swoimi pociechami.

“Powiatowy Rodzinny Rower Elektryczny to bezpłatny program Powiatu Ciechanowskiego adresowany do naszych mieszkańców i turystów, mający na celu zachęcenie do wspólnego rodzinnego wypoczynku. Zachęcamy do rodzinnych wypraw rowerowych do Gołotczyzny.” – napisała Joanna Potocka – Rak Starosta Powiatu Ciechanowskiego

Do dyspozycji mieszkańców powiatu oddane zostały 4 rowery każdy przystosowany do przewozu dwójki maluchów. Punkt odbioru i zdania rowerów znajduje się na terenie Budmat Auto przy ul. Sońskiej 2, tuż za myjnią (patrz mapka).

Jak uzasadnia Powiatowy Zarząd Dróg, który jest koordynatorem projektu “Dużym walorem lokalizacji punktu jest sąsiedztwo funkcjonujących ścieżek rowerowych przy pętli miejskiej i do Rodzinnego Parku Edukacji i Rozrywki w Gołotczyźnie. Jest również kilka miejsc parkingowych, gdzie można zostawić samochód w trakcie korzystania z roweru.”

Rowery wypożyczane są bezpłatnie. Przed dokonaniem rezerwacji koniecznie należy zapoznać się z załączonym regulaminem oraz protokołem zdawczo-odbiorczym wypożyczania rowerów.

Warunkiem wypożyczenia roweru jest wcześniejsza rezerwacja pod numerami telefonów:

790-444-441 lub 883-995-698

fot: fb Joanna Potocka – Rak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*