Ruszyły zapisy do Ligi Zakładowej !

Od dziś do 7 listopada można zgłaszać drużyny, które będą grać w piłkarskiej Lidze Zakładowej. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

W Lidze Zakładowej drużyny reprezentujące firmy i instytucje będą przynajmniej raz w tygodniu (piątek) rozgrywać mecze piłki nożnej halowej na hali MOSiR przy ulicy 17 Stycznia 60C. Szczegóły regulaminu opracowywane będą wspólnie z kapitanami drużyn zainteresowanych.

Miesięczny koszt uczestnictwa drużyny w Lidze Zakładowej to 300 złotych. Szczegóły związane między innymi z harmonogramami spotkań zostaną ustalone po zgłoszeniu się wszystkich drużyn.

Spotkanie organizacyjne z kapitanami  wszystkich drużyn połączone z tworzeniem regulaminu odbędzie się 7 listopada o godzinie 19:00. Inauguracja Ligi Zakładowej przewidywana jest w drugiej połowie listopada.

Szczegóły funkcjonowania Ligi Zakładowej można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu: 503 311 649 oraz na fanpage na portalu Facebook – Liga Zakładowa 2016/2017. Organizatorami ligi są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Klub Sportowy Zamek Ciechanów oraz Akademia Piłki Nożnej Olimp.

 

Paulina Huzar

Urząd Miasta Ciechanów

Wydział Kontaktów Społecznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*