Śmiertelny wypadek na 60 -ce. Nie żyje 39-letni mieszkaniec Ciechanowa.

Ciechanowska policja ustala wszystkie okoliczności wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło w piątek 29 września br. około godz. 18:30 na drodze krajowej nr 60 w rejonie miejscowości Nasierowo Dziurawieniec. W wypadku zginął 39-letni mieszkaniec Ciechanowa.

Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia ustalili, że 39-letni kierowca toyoty poruszał się drogą krajową nr 60 w kierunku Ciechanowa. Kierowca toyoty po manewrze wyprzedzania najprawdopodobniej zjechał na prawe pobocze gdzie stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu a następnie dachował. Gdy na miejsce dotarli funkcjonariusze policji, pomocy poszkodowanemu udzielała już straż pożarna. Niestety pomimo podjętej akcji reanimacyjnej mężczyzna zmarł na miejscu. Kierowca podróżował sam pojazdem. Trwają czynności ciechanowskiej policji w tej sprawie.

Policja apeluje o ostrożność na drodze-niezachowanie ostrożności na drodze, niedostosowanie prędkości, chwila nieuwagi może doprowadzić do tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas, bądźmy ostrożni.

fot:https://www.facebook.com/osp.golymin/

  1. rat med pisze:

    chyba nie strażacy udzielali pomocy tylko ratownik medyczny który wracał z dyżuru do domu, był pierwszą osobą któa do poszkodowanego dotarła i była przy nim do czasu zabrania przez karetkę

    1. Michał Karaszewski pisze:

      Taką informację uzyskaliśmy od Rzecznika Prasowego KPP w Ciechanowie, ale dziękujemy za informację-sprostowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*