Śmiertelny wypadek z udziałem pieszego

Dziś w nocy na drodze krajowej nr 7 doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym zginął 55-letni pieszy. Policja zwraca się z apelem o zachowanie ostrożności na drodze.

Ciechanowscy policjanci prowadzą postępowanie pod nadzorem Prokuratora w sprawie śmiertelnego wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło dziś w nocy (1:00) na drodze krajowej nr 7 relacji Gdańsk – Warszawa w rejonie skrzyżowania z drogą prowadzącą do miejscowości Kondrajec Pański. Policjanci wstępnie ustalili, że 55-letni kierujący volkswagenem w kierunku Warszawy potrącił 55-letniego mężczyznę-mieszkańca Morąga. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

Policja apeluje !
W związku ze zbliżającym się okresem jesiennym i pogorszeniem warunków atmosferycznych policjanci zwracają się z apelem do pieszych o ostrożność i przestrzeganie zasad ruchu drogowego.
Przypominamy o zakładaniu elementów odblaskowych, szczególnie po zmierzchu, poza obszarem zabudowanym, jak również w terenie zabudowanym, kiedy widoczność jest gorsza, a ciemne kolory ubrania powodują, że pieszy zauważany jest przez kierowcę dopiero w ostatnim momencie.

Pamiętajmy, że to my sami mamy duży wpływ na bezpieczeństwo!

Źródło: KPP Ciechanów
fot.kpp ciechanów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*