Spotkanie ze Św. Mikołajem w Gminie Regimin

6 grudnia to przed Wigilią i Świętami Bożego Narodzenia dzień szczególnie ważny dla najmłodszych. Mikołajki to okazja do wcześniejszego spotkania z Mikołajem, rozmów i wspólnej zabawy tuż przed jego ciężką, bożonarodzeniową pracą.

Mikołaj odwiedził Urząd Gminy w Regiminie, gdzie w nowo wyremontowanej Sali Ślubów, która została pięknie udekorowana czuć było magię nachodzących Świąt.  Na dzieci z terenu Gminy Regimin czekała skrzynka na listy do Św. Mikołaja, świąteczny kącik zabaw a także słodki upominek. Wójt Gminy czytała maluchom bajkę a później był czas na wspólną zabawę.

– ,,Mikołaj przyjechał i miał pełne worki prezentów. Zasiadł przy choince i rozdawał wszystkim dzieciom słodycze. Znalazł też czas aby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z każdym, kto tego chciał. Jak powiedział nam Mikołaj, chętnie będzie wracał do Regimina bo ludzi o gorących sercach i życzliwym usposobieniu tu nie brakuje, a jak wiadomo, to kwintesencja świątecznego czasu!’’ – mówi Mariola Kołakowska, Wójt Gminy Regimin.

Uśmiechy na twarzach dzieci pokazują, że spotkanie można zaliczyć do bardzo udanych. Maluchy na pewno z niecierpliwością będą wyczekiwała Św. Mikołaja, tym razem jednak zawita już do ich do domów 😊

Foto: fb Mariola Kołakowska – Wójt Gminy Regimin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*