Sylwester przed ratuszem ! Wiemy już kto zagra !

Podczas Sylwestra przed ratuszem w Ciechanowie zagrają Elektryczne Gitary. Miejski Sylwester rozpocznie się o godzinie 22.30. Zamiast fajerwerków, będzie pokaz laserowy.

Na początku zagra ciechanowska grupa Active, następnie na scenie pojawią się Elektryczne Gitary. O północy życzenia mieszkańcom złoży prezydent miasta oraz odbędzie się pokaz laserowy. W tym roku ze względu na dobro zwierząt, zrezygnowano z fajerwerków. Przychylono się do próśb mieszkańców, którzy podkreślali, że psy i koty bardzo boją się głośnego huku petard i sztucznych ogni.

Występ Elektrycznych Gitar przewidziany jest do godziny 1.00.Koncert tego właśnie zespołu to efekt internetowego głosowania, które zostało przeprowadzone w sierpniu. Można było zaznaczyć jedną pozycję z listy 18 piosenkarzy, piosenkarek i zespołów. Wygrały Elektryczne Gitary, w czołówce byli także Piękni i Młodzi oraz Dawid Kwiatkowski.

Organizatorem wydarzenia jest Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO.

Źródło: UM

  1. ja pisze:

    a dlaczego nie podwieszona np na witrynie miejskiej sondy, by mieszkańcy mieli okazję się sie wypowiedzieć i zagłosować. Ja lubie widowiska tego typu, moje dzieci tez. Sąsiedzi tez lubia, to kto się wypowiada????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*