Teatr Jednego Aktora w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze w wykonaniu Joanny Aleksandrowicz

W ostatnią niedzielę w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze po długiej przerwie spowodowanej epidemią Covid-19 powróciły spotkania w Teatrze Jednego Aktora. Tym razem publiczności zaprezentowała się Joanna Aleksandrowicz w widowisku pod tytułem „Od nocy do nocy”. Na opinogórskiej scenie towarzyszyli jej : Katarzyna Bartecka – skrzypce oraz Marcin Jagiełło fortepian.

W trakcie występu usłyszeliśmy najpiękniejsze utwory z musicali polskich i światowych oraz filmów. Występ przyjął się z dużym entuzjazmem zgromadzonej widowni, która licznie przybyła na występ artystki.

Joanna Aleksandrowicz to aktorka i wokalistka młodego pokolenia, występowała na scenach wielu Teatrów w Polsce. Obecnie wciela się w rolę Bianki w spektaklu Xięgi Schulza w reżyserii Mistrza Jana Szurmieja. Współpracuje z topowymi reżyserami filmowymi m.in z Wojtkiem Smarzowskim i Markiem Koterskim. Artystka zagrała również koncerty na ponad 150 scenach muzycznych, a w lipcu 2020 roku gościła na Festivalu Literackim noblistki Olgi Tokarczuk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*