Techniczne Mistrzostwa Polski w Taekwondo Olimpijskim

05.czerwca 2021 odbyły się w Białymstoku Techniczne Mistrzostwa Polski w Taekwondo Olimpijskim. Ciechanów na tych zawodach reprezentowała pięcioosobowa drużyna  z Miejskiego Ogniska TKKF Promyk, która w klasyfikacji drużynowej wywalczyła 3 miejsce w kraju.

Na sukces złożyły się starty poszczególnych zawodników. Złote medale i tytuły Indywidualnych Mistrzów Polski wywalczyli : Alicja Laskowska (młodzieżowiec), Rafał Płoski (junior) i Katarzyna Płoska (junior młodszy). Ósme punktowane miejsce zdobyła Karolina Andrzejczyk ( juniorka młodsza), a na miejscu w przedziale 9-16 sklasyfikowana została Hanna Gałecka (juniorka młodsza).

Zawodnicy oprócz startów indywidualnych reprezentowali nasz klub również w zespołach i parach. Alicja Laskowska, Katarzyna Płoska i Patrycja Perner z Białegostoku,   wywalczyły medal złoty w zespole, natomiast Rafał Płoski wraz z Mikołajem Rydzewskim z Zakopanego i Jakubem Serbinowskim z Bydgoszczy medal srebrny . W konkurencji par:  Alicja Laskowska wraz z Mikołajem Rydzewskim z Zakopanego wywalczyła medal złoty  wśród seniorów , natomiast Katarzyna i Rafał Płoscy również w parach wśród juniorów zdobyli medal srebrny. 

Łącznie zawodnicy Promyka zdobyli 19 punktów w ramach ogólnopolskiego systemu sportu dzieci i młodzieży. 

Źródło: TKKF Promyk Ciechanów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*