Tragedia pod Ciechanowem. Nie żyją dwie osoby

Ciechanowscy policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w miniony piątek (23.02) około godz. 15.50 na drodze wojewódzkiej nr 617 relacji Ciechanów-Przasnysz w miejscowości Łaguny.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, 55-letni kierowca opla, który poruszał się w kierunku Przasnysza, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym scania z cysterną. Scanią kierował 60-letni mieszkaniec powiatu łódzkiego. Następnie w pojazdy te uderzył jadący za oplem peugeot, którym kierował 32-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego. Peugeotem podróżowało dwóch pasażerów: 19 i 37-letni mieszkańcy powiatu przasnyskiego.

W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniosły dwie osoby: 55-letni kierowca opla i 57-letni pasażerka opla. Oboje byli mieszkańcami Warszawy. Kierowca i pasażerowie peugeota trafili do szpitala. Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca zdarzenie. Pojazdy zostały zabezpieczone na parkingu policyjnym.

Źródło: KPP w Ciechanowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*