Trzech kierowców straciło prawo jazdy

W minioną sobotę (17.02) około godz. 23.45 policjanci z ciechanowskiej drogówki na ul. Armii Krajowej zatrzymali do kontroli drogowej pojazd bmw, którego kierujący jechał z prędkością 113 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym 18-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Został też ukarany mandatem karnym 2000 zł, a na jego konto wpłynęło 14 punktów karnych.

Uprawnienia do kierowania stracił także 45-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego. Do kontroli drogowej policjanci z grupy Speed zatrzymali go w minioną niedzielę (18.02) na ul. Płockiej w Pęchcinie za przekroczenie prędkości o 52 km/h. 45-latek również stracił swoje uprawnienia na 3 miesiące. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym 1500 zł i 13 punktami karnymi.

Tego samego dnia na ul. Tatarskiej w Ciechanowie funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem ford. Po sprawdzeniu w systemach informatycznych okazało się, że 48-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego przekroczył dozwoloną liczbę punktów karnych za liczne wykroczenia w ruchu drogowym. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

Źródło: KPP w Ciechanowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*