Trzech poszukiwanych zatrzymanych jednego dnia. Za jednym z nich wydany był list gończy

W miniony wtorek (28.11) ciechanowscy policjanci zatrzymali 3 osoby, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Za 38-latkiem wydany był list gończy do odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności. Dwóch pozostałych mężczyzn poszukiwanych było na podstawie nakazu doprowadzenia. Wszyscy trafili już do zakładu karnego, gdzie odbędą karę za popełnione przestępstwa.

Praca operacyjna policjantów  z Wydziału Kryminalnego doprowadziła do zatrzymania poszukiwanego listem gończym 38-letniego mieszkańca powiatu ciechanowskiego. Mężczyzna został zatrzymany w miniony wtorek (28.11) na terenie powiatu pruszkowskiego. Z posiadanych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że na 38-latku ciąży do odbycia kara 1 roku pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

Tego samego dnia policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali 42-letniego ciechanowianina, który poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ciechanowie do odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży z włamaniem.

Kary nie uniknie również 32-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego, który zatrzymany został również w miniony wtorek (28.11) przez policjantów z Posterunku Policji w Sońsku. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ciechanowie do odbycia 20 dni kary aresztu.

Wszyscy trzej mężczyźni trafili do zakładu karnego.

Magda Zarembska/ KPP Ciechanów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*