Trzej piraci drogowi zostali zatrzymani i stracili swoje prawo jazdy

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ciechanowskiej Komendy Policji zatrzymali prawo jazdy trzem kierowcom, który przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Mężczyźni stracili prawo jazdy.

Do zatrzymania pierwszego pirata drogowego doszło w Ciechanowie na ul. Mleczarskiej w dniu 10 czerwca. 19-letni mężczyzna pędził z prędkością 107 km/h w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Mieszkaniec powiatu ciechanowskiego swoim Audi przekroczył prędkość o 57 km/h. Następnego dnia w miejscowości Dzbonie w trakcie prowadzonych działań policjanci zatrzymali do kontroli pojazd, którego 55 – letni kierujący BMW przekroczył prędkość w terenie zabudowanym, jadąc 109 km/h. Tego samego dnia w miejscowości Pniewo Czeruchy 38 – letni kierowca Peugeota jechał w terenie zabudowanym z prędkością 112km/h. Wszyscy trzej mężczyźni stracili prawo jazdy oraz otrzymali mandaty.

Pamiętajmy, że przekraczanie dozwolonej prędkości na terenie obszaru zabudowanego gdzie występuje duże prawdopodobieństwo pojawienia się pieszych to ogromne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

podkom. Ewa Brzezińska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*