UWAGA! Ciechanowska Policja szuka 36-latka

Ciechanowscy policjanci prowadzą poszukiwania  36 letniego Alberta Sadowskiego, który w dniu 17 listopada 2020 roku ostatni raz telefonicznie kontaktował się z  rodziną o godz. 16:45. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu mężczyzny, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie pod numerem 47 703-12-00 oraz z najbliższą jednostką na terenie całego kraju.

Mężczyzna ubrany był w kurtkę koloru ciemnogranatowego typu bomberka, bluza koloru szarego bez kaptura, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, buty sportowe z napisem 4F koloru granatowego, posiadał przy sobie saszetkę koloru czarnego marki Cropp z zawartością dokumentów, wzrost około 170 cm , szczupła budowa ciała, włosy krótkie koloru ciemny blond, posiada brodę, nos prosty,  oczy koloru niebieskiego,  porusza się pojazdem marki Opel Zafira koloru srebrnego o tablicach rejestracyjnych zaczynających się od wyróżnika WND.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny proszone są o pilny kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie tel. 47 703-12-00  lub z najbliższą jednostką Policji telefon 112

podkom. Ewa Brzezińska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*