UWAGA! Ciechanowska Policja szuka 43-latka

Ciechanowscy policjanci prowadzą poszukiwania  43 letniego Janusza Uznańskiego, który w dniu 9 listopada 2020 roku ostatni raz kontaktował się z  rodziną o godz. 12:00. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu chłopca, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie pod numerem 47 703-12-00 oraz z najbliższą jednostką na terenie całego kraju.

Mężczyzna ubrany był w kurtkę koloru zielonego ze wzorami typu moro, spodnie materiałowe koloru ciemnego, buty typu gumofilce koloru ciemnego, czapkę z daszkiem koloru jasnego ze wzorami typu moro, wzrost około 170 cm , szczupła budowa ciała, ogolony na łyso, ubytek zęba w górnej szczęce, uszy odstające, nos wykrzywiony,  oczy koloru piwnego,  posiada tatuaż na lewym ramieniu.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu chłopca proszone są o pilny kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie tel. 23 673-12-00  lub z najbliższą jednostką Policji telefon 112

podkom. Ewa Brzezińska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*