W trakcie przeszukania znaleźli u 24-latka susz roślinny

W ostatnich dniach ciechanowscy policjanci zatrzymali dwie osoby z narkotykami. 24-latek i 25-latek już usłyszeli zarzuty. Za przestępstwo posiadania środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do pierwszego zatrzymania doszło we wtorek (19 marca br.) w Ciechanowie. Funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali 24-letniego mieszkańca Ciechanowa. Mężczyzna został zauważony przez policjantów w Ciechanowie na ul. Wyzwolenia. Podejrzenie, że może posiadać rzeczy zabronione wzbudziło jego zachowanie. Policjanci nie mylili się. W trakcie przeszukania znaleźli u 24-latka susz roślinny. Wstępne badanie narkotesterem wskazało, że to marihuana.W czwartek policjanci zatrzymali kolejną osobę, która posiadała narkotyki. W Ciechanowie na ul. Pułtuskiej, funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego zatrzymali do kontroli samochód osobowy audi. Policjanci uzyskali informację, że mężczyzna, który jest kierowcą tego samochodu posiada środki odurzające. W takcie kontroli policjanci znaleźli przy 25-letnim mieszkańcu Ciechanowa marihuanę. Policjanci znaleźli również susz roślinny w samochodzie zatrzymanego.

Obydwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomani za posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

kom. Jolanta Bym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*