Wygraj bilety na jutrzejszy koncert!

Już jutro odbędzie się koncert Atom Heart oraz Zespołu Suczysty.  Zespół zagra z gościem specjalnym – Maciejem Ostromeckim. Możecie liczyć Państwo hardrockowe uderzenie w Kawiarni Artystycznej! Wstęp to koszt 15 zł. Mamy do rozdania jeden podwójny bilet, który będzie do odebrania w kasie biletowej kina tuż przed koncertem. Co należy zrobić?

1. Polub ten post.

2. Udostępnij go na swojej osi czasu.

3. Polub stronę TVCiechanow (o ile już wcześniej tego nie zrobiłeś).

4. Polub profil zespołu Suczysty: https://www.facebook.com/Suczysty-454125351362952)

Ogłoszenie wyników jutro o godzinie 14:00

Zespół Atom Heart – powstał w 2015 r., aby łączyć magiczną atmosferę klasycznego rocka w brytyjskim stylu ze starym bluesem. Zagrają w składzie: Daniel Brühl (wokal), Ilya Mayeuski (perkusja), Kamil Wysocki (gitara), Rafał Zduniak (gitara basowa).

 Zespół SUCZYSTY – istnieje od 2011 r. Wykonuje melodyjny hard rock/heavy. Zespół w 2015 r. wszedł na Listę Przebojów Radia RockTime TOP 20 z utworem „Ramka” awansując na I miejsce. Utwór ten utrzymał się na liście 100 tygodni i został przebojem roku 2016 oraz 2017 na Liście Przebojów Radia RockTime. Podczas koncertu zagrają w składzie: Szymon Ostromecki (śpiew), Michał Jędrzejewski (gitara), Paweł Bartczak (gitara), Jakub Wiśniewski (gitara basowa), Marcin Grochowski (perkusja).

 

Kawiarnia Artystyczna, wstęp – 15 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*