Wypadek na Parkowej w Ciechanowie

17 kwietnia po godz. 16:00 do oficera dyżurnego wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym – Ciechanów, ul. Parkowa. Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali wypadek dwóch samochodów:  Porsche Cayenne oraz Citroen Jumper. Samochodami podróżowały trzy osoby – na skutek zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane. Działania zastępów PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Ruch na drodze został całkowicie zablokowany. Osobom poszkodowanym została udzielona pierwsza pomoc.  Po przybyciu ZRM osoby poszkodowane zostały przekazane – jedna osoba została zabrana na SOR w Ciechanowie. W uszkodzonych pojazdach odłączono akumulatory. Dalsze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia na czas prowadzonych czynności dochodzeniowo-śledczych przez Policję. Ponadto powstały wyciek płynów eksploatacyjnych został usunięty przy pomocy sorbentu. Z jezdni usunięto pozostałości powypadkowe.

Info/Zdjęcie:KPPSP Ciechanów/ Monika Grabowska

  1. Obserwator pisze:

    Gowniaz dostał porsche od mamusi, zapieprzal przez osiedle ze 150- zapieprzyl w busa który tak dostał ze wskutek udezenia obrócił się i tylem uderzył w to porsche , Pan Milicjant z drogówki miał swoją wersje, wyglądała tak jak jego złote łańcuchy na rękach i zegarki złote które akurat funkcjonariusz powinien pokazywać całemu światu- po tym widać co za funkcjonariusz drogówki zabezpieczał zdarzenie. Pozdrawiam człowieka który udzielił pierwszej pomocy najbardziej poszkodowanemu.

  2. Heniek pisze:

    Ty widziałeś 150 haaa chyba na kreskówkach.. te porsche pewnie więcej waży jak ta busina.. no ale jak to kazdy polak.. adwokat, specjalista w kazdej dziedzinie, lekarz, biegły, sędzia , polocjant.. i to w jednej osobie!

  3. Obserwator pisze:

    Ty Heniek,, miałem takie porsche i wyobraź sobie pajacu ze przez szybę widać z naprawdę dużej odległości czy ktoś wyjeżdża z ulicy z prawej czy z lewej, zapewne gdyby to np, na takim osiedlu Twoje dziecko na rowerku jechało taki śmieć zabiłby dziecko i tłumaczyłby się ze „przecież wymusiło mu pierwszeństwo. Spoko byś powiedział pajacu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*