Wypadek rejonie skrzyżowania ulicy 3-go Maja z ul. Orylską w Ciechanowie. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności w tym miejscu

Ciechanowska policja apeluje do kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie się do istniejącego oznakowania poziomego i pionowego w rejonie skrzyżowania ulicy 3-go Maja z ul. Orylską w Ciechanowie.

W dniu wczorajszym tj. 4 sierpnia br. około godz. 13:30 w wyżej opisanym rejonie doszło do poważnego zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły dwa pojazdy. Kierujący pojazdem marki Daewoo – 24-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego poruszał się ul. Orylską w kierunku mostu 3-go Maja wraz z trzema pasażerami. Jadąc „na pamięć” nie zastosował się do nowego oznakowania i kontynuował jazdę na wprost po powierzchni wyłączonej z ruchu w wyniku czego uderzył w prawidłowo poruszający się pojazd marki Renault, którym podróżowała kobieta z dzieckiem. Na skutek zdarzenia z obrażeniami głowy do szpitala został przewieziony pasażer pojazdu Daewoo. Kierujący byli trzeźwi. W związku z rażącym naruszeniem przepisów ruchu drogowego funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 24-letniemu kierowcy. Prowadzone są dalsze czynności w tej sprawie.

mł.asp. Aneta Janowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*