Wystawa Fotograficzna - IX Ciechanów wrzuć na luz i jeszcze plus 2019

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy fotograficznej zdjęć pochodzących z dziewiątej edycji imprezy „Ciechanów wrzuć na luz i jeszcze plus”- Disneyland i inne baśnie.
Na wernisażu zobaczymy zdjęcia pięciorga uczestników konkursu fotograficznego : Teresy Sokołowskiej, Elżbiety Nowak, Przemysława Wesołowskiego, Martyny Tomaszewskiej i Grzegorza Małkowskiego. Sześcioro fotografików udostępniło swoje prace poza konkursem. Są to: Bolek Prus, Kazik Kosmala, Andrzej Bayer, Roman Nadaj,Tomasz Wenda i Michał Kondracki.
Prace swoje zaprezentuje tam 11 ciechanowskich pasjonatów fotografii. To już 22 wystawa fotograficzna zorganizowana przez Stowarzyszenie „Wrzuć na luz” pod przewodnictwem Alicji Gąsiorowskiej. Jej współorganizatorem jest Biblioteka Publiczna w Ciechanowie. Na prawie 90 fotografiach obejrzymy chwile uchwycone w kadrze, emocje oraz dokumentację fotograficzną tego wydarzenia. Każdy z nas znajdzie tam swojego znajomego lub sąsiada, dostrzeże ciekawy kadr czy po prostu fajne, interesujące zdjęcie. Organizatorzy zaprezentują również prace plastyczne, które uczestniczyły w konkursie plastycznym Ciechanów wrzuć na luz i jeszcze plus”- Disneyland i inne baśnie” oraz podsumują konkurs plastyczny „Disneyowski bohater”, którego organizatorem było Stowarzyszenie „Wrzuć na luz” i Stowarzyszenie Mistrzowie Sztuk. Będą też konkursy z nagrodami dla publiczności oraz przygotowane przez Organizatorów niespodzianki. Wystawę tą przygotowała Alicja Gąsiorowska- Przewodnicząca Stowarzyszenia „Wrzuć na luz” i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Ciechanowie, która będzie Gospodarzem tego wernisażu.
Wstęp na wernisaż jest wolny. Zapraszamy:)

 

Tekst: Alicja Gąsiorowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*