XI Akademickie Targi Pracy „Pokolenia XYZ - komunikacja międzypokoleniowa”

Biuro Karier Partner PANS  im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie zaprasza na XI Akademickie Targi Pracy zatytułowane „Pokolenia XYZ – komunikacja międzypokoleniowa”, które odbędą się 8 grudnia 2023 r. w godz. 10.00 -13.00 w Gmachu Głównym Akademii ul. Gabriela Narutowicza 9, aula 102, I   piętro.

Podjęliśmy inicjatywę polegającą na dostarczeniu młodzieży kompleksowej wiedzy, przekazaniu doświadczeń i inspiracji, które pomogą świadomie podejmować decyzje związane z zatrudnieniem lub wyborem dalszego kształcenia. Adresatami Targów są przede wszystkim  studenci, uczniowie szkół, absolwenci, ale też pracodawcy.  Zachęcamy młodzież do uczestnictwa w wydarzeniu i wzięcia aktywnego udziału w panelu dyskusyjnym poświęconym problematyce komunikacji pokoleń XYZ. Zaprosiliśmy pracodawców, instytucje rynku pracy, przedsiębiorców. – Wiesław Wernik, specjalista ds. współpracy i promocji PANS im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie

Partnerzy i współorganizatorzy wydarzenia:

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Ciechanowie

Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie,

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Ciechanowie

Mazowiecka Izba Gospodarcza w Ciechanowie

Lokalni przedsiębiorcy

Serdecznie zapraszam do aktywnego udziału w wydarzeniu. To idealne miejsce żeby porozmawiać z przedsiębiorcami, przedstawicielami firm i instytucji o przyszłej pracy.                       

Fot. PANS im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*