XII Zaduszki Muzyczne zawitają do Ciechanowa!

Z radością informujemy, że XII Zaduszki Muzyczne zawitają do Ciechanowa! Projekt, współtworzony przez kilkunastu muzyków z regionu – Przasnysza, Makowa Mazowieckiego, Pułtuska i Ostrołęki – po raz pierwszy zagra w naszym mieście. 

Wydarzenie odbędzie 5 listopada (sobota) o godz. 19:00 w Hali sportowo-widowiskowej przy ul. Kraszewskiego. Wstęp na koncert biletowany jest darmowymi wejściówkami. Można je odebrać w siedzibie COEK STUDIO (17 Stycznia 56a). 

Zapraszamy!  

Zaduszki Muzyczne to z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń artystycznych w regionie – świadczy o tym choćby publiczność, która co roku wypełniała sale widowiskowe w Makowie Mazowieckim, Pułtusku i Przasnyszu po brzegi. W trakcie XII edycji wspominana będzie twórczość m.in. Grzegorza Ciechowskiego, Olivii Newton-John, Heleny Majdaniec, Jima Morrisona, Zbigniewa Wodeckiego oraz wielu innych wybitnych artystów.

————–

Organizatorem XII Zaduszek Muzycznych jest Stowarzyszenie Małe Księstwo Makowskie w partnerstwie z Miejskim Domem Kultury w Makowie Mazowieckim, Miejskim Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku oraz Ciechanowskim Ośrodkiem Edukacji Kulturalnej STUDIO.

Zadanie publiczne pn. Zaduszki Muzyczne 2022 dofinansowane zostało ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*