Zatrzymanie 3 mężczyzn za posiadanie narkotyków

W minioną środę policjanci z zespołu narkotykowego ciechanowskiej Komendy Policji zatrzymali trzy osoby podejrzewane o posiadanie środków odurzających. Kryminalni  zabezpieczyli marihuanę oraz amfetaminę.

Ciechanowscy policjanci z wydziału kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w wyniku własnej pracy ustalili, że 25 i 19 letni mieszkańcy gm. Glinojeck  jeżdżący BMW mogą posiadać narkotyki. W dniu 17 lutego 2021 roku policjanci zauważyli zaparkowany pojazd w miejscowości Glinojeck. W zaparkowanym samochodzie znajdowali się znani funkcjonariuszom dwaj mężczyźni, którzy na ich widok zaczęli się dziwnie zachowywać. Podejrzenia policjantów potwierdziły się. W portfelu jednego z mężczyzn oraz w pojeździe znajdował się biały proszek zawinięty w torebki foliowe. Wstępne badania wykazały, że znaleziona substancja to amfetamina. Ponadto w wyniku dalszych czynności ustalono, że narkotyki mężczyźni kupili od 21 – letniego mieszkańca Glinojecka.  Podczas przeszukania miejsca zamieszkania policjanci znaleźli kolejne środki odurzające. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo odpowiedzą teraz przed sądem.

Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów, za posiadanie narkotyków grozi do trzech, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

podkom. Ewa Brzezińska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*