Zatrzymanie 3 mężczyzn za posiadanie narkotyków

W minioną środę policjanci z zespołu narkotykowego ciechanowskiej Komendy Policji zatrzymali trzy osoby podejrzewane o posiadanie środków odurzających. Kryminalni  zabezpieczyli marihuanę oraz amfetaminę.

Ciechanowscy policjanci z wydziału kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w wyniku własnej pracy ustalili, że 25 i 19 letni mieszkańcy gm. Glinojeck  jeżdżący BMW mogą posiadać narkotyki. W dniu 17 lutego 2021 roku policjanci zauważyli zaparkowany pojazd w miejscowości Glinojeck. W zaparkowanym samochodzie znajdowali się znani funkcjonariuszom dwaj mężczyźni, którzy na ich widok zaczęli się dziwnie zachowywać. Podejrzenia policjantów potwierdziły się. W portfelu jednego z mężczyzn oraz w pojeździe znajdował się biały proszek zawinięty w torebki foliowe. Wstępne badania wykazały, że znaleziona substancja to amfetamina. Ponadto w wyniku dalszych czynności ustalono, że narkotyki mężczyźni kupili od 21 – letniego mieszkańca Glinojecka.  Podczas przeszukania miejsca zamieszkania policjanci znaleźli kolejne środki odurzające. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo odpowiedzą teraz przed sądem.

Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów, za posiadanie narkotyków grozi do trzech, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

podkom. Ewa Brzezińska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*