Zdarzenie drogowe w miejscowości Pawłowo

Wczoraj w miejscowości Pawłowo gm. Regimin doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki BMW oraz ciągnika rolniczego. Kierowca BMW trafił do szpitala

Trwają czynności ciechanowskiej Policji w sprawie zdarzenia drogowego w miejscowości Pawłowo gm. Regimin. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca BMW jadąc od Mławy w kierunku Ciechanowa w miejscu do tego nie dozwolonym zaczął wyprzedzać ciągnik rolniczy z podpiętym wozem asenizacyjnym, który to skręcał w lewą stronę. Pojazd BMW uderzył  w tylne lewe koło ciągnika. W wyniku tego zdarzenia 31 letni kierowca został zabrany do szpitala. W pojeździe BMW oprócz kierowcy podróżowało jeszcze dwóch pasażerów, którzy zaraz po zdarzeniu oddalili się z miejsca zdarzenia.

Policja apeluje o ostrożność – pamiętajmy, że nie jesteśmy na drodze sami. Każda nasza decyzja za kierownicą ma znaczenie dla bezpieczeństwa. Brak uwagi, wyobraźni, rozsądku, brawura, nadmierna prędkość, alkohol, agresja na drodze – to czynniki, które mogą prowadzić do tragedii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*