Złote Gody w Gminie Regimin!

20 maja 2022 r. był wyjątkowym dniem dla par z długoletnim stażem małżeńskim mieszkających na terenie Gminy Regimin. Uroczystości związane ze ,,Złotymi Godami’’, czyli 50-leciem pożycia małżeńskiego poprzedziła msza święta w kościele pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Lekowie, którą odprawił ksiądz Wojciech Iwanowski.. Po jej zakończeniu zaproszeni goście zebrali się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Regiminie, gdzie była obchodzona dalsza część uroczystości.

Wójt Gminy Regimin, Mariola Kołakowska powitała Jubilatów oraz złożyła im życzenia z okazji 50-lecia pożycia:

,,Wszystkim Dostojnym Jubilatom serdecznie gratulujemy tak pięknego Jubileuszu, życząc jednocześnie kolejnych rocznic w zdrowiu i szczęściu oraz dalszej wytrwałości i wzajemnego zrozumienia.”

Następnie wręczyła każdej z par medale przekazane od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzeja Dudy, którymi zostali uhonorowani za ,,Długoletnie Pożycie Małżeńskie”.

Barbara i Henryk Dubiło, Irena i Leszek Pingielscy, Julianna i Tadeusz Kraśniewscy, Wanda i Wacław Kupniewski, Janina i Ryszard Szulscy,Jadwiga i Stanisław Cicholscy, Emilia i Stefan Łopaccy, Janina i Jan Śmigielscy, Zofia i Kazimierz Tańscy oprócz medali otrzymali również pamiątkowe dyplomy, statuetki oraz kwiaty.

Na Jubilatów czekał słodki poczęstunek, a także tort. Symboliczną lampką szampana wzniesiono zdrowie małżonków oraz odśpiewano: ,,Sto lat!’’. Tego dnia nie zabrakło również występów artystycznych w wykonaniu młodzieży ze Szkoły Podstawowej im. Teofila Lenartowicza w Regiminie, a także Darii Piotrowskiej.

Cała redakcja TVCiechanów przyłącza się do życzeń i trzyma kciuki za kolejne lata wspólnego życia w miłości i zdrowiu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*