Zmiany w organizacji ruchu w Sylwestra!

W związku z organizacją Sylwestra przed ratuszem, 31 grudnia o godzinie 18.00 zostanie częściowo zamknięty dla ruchu plac Jana Pawła II. Zmianie ulegnie także organizacja ruchu na ulicy Kilińskiego. Od soboty niedostępny dla kierowców będzie parking naprzeciwko ratusza.

Plac Jana Pawła II będzie wyłączony z ruchu w niedzielę od godziny 18.00 na dwóch odcinkach: nie będzie można przejechać odcinkiem między ulicą Dolną a Wodną (odcinek przy banku i ratuszu) oraz odcinkiem między ulicą Wodną a 17 Stycznia. Na ulicy Kilińskiego obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy od ulicy Wodnej w kierunku ulicy 17 Stycznia. Dzień przed Sylwestrem, 30 grudnia, od rana zamknięty będzie parking naprzeciwko ratusza. Stała organizacja ruchu zostanie przywrócona 1 stycznia o godzinie 6.00. Kierowcy proszeni są o zachowania szczególnej ostrożności i stosowanie się do znaków czasowej organizacji ruchu.

W Sylwestra już od godz. 20.00 przed ratuszem rozbrzmiewać będzie muzyka. O 21.00 na scenie pojawi się zespół Effect, 45 minut później MIKA – Monika Bieńkowska. O 22.30 zagra Diadem, o 23.10 Power Play. Po życzeniach noworocznych wystąpi Active, od godz. 1.00 na scenie zagości DJ.

Organizatorem Sylwestra jest Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO.

Urząd Miasta Ciechanów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*