Zostań naukowym youtuberem

Park Nauki Torus zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie dla pasjonatów mediów społecznościowych. Na autora najlepszego filmu przedstawiającego jedno z odkryć naukowych z XXI wieku czeka tablet. Dla pozostałych uczestników przewidziano inne atrakcyjne nagrody. Zgłoszenia są przyjmowane do 7 października.

o druga odsłona konkursu organizowanego przez Park Nauki Torus dla młodych youtuberów, których interesują doświadczenia i odkrycia naukowe. Ma ma celu rozwijanie zainteresowań związanych z naukami ścisłymi, a w szczególności z nowoczesnymi technologiami, sztuczną inteligencją, robotyką, chemią czy fizyką.

Zadaniem jest stworzenie filmu, prezentującego jedno z odkryć naukowych z XXI wieku, mającego duże znaczenie dla rozwoju ludzkości.

Udział w konkursie mogą wziąć zarówno doświadczeni youtuberzy, jak i młodsi amatorzy kręcenia filmików, którzy dopiero zaczynają kreować swoje profile w sieciUczestnikami mogą być dzieci do 16 roku życia. Na wykonanie zadania młodzi popularyzatorzy nauki maja czas do 7 października.

Do wygrania jest tablet oraz inne nagrody.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w Regulaminie dostępnym na stronie internetowej Parku Nauki Torus w zakładce „Pliki do pobrania”, a także w kasie parku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*