Zakłócanie porządku w Kownatach Borowych i zatrzymanie 25-latka z marihuaną

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Ojrzeniu zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki. Zatrzymany w trafił do policyjnej celi, a następnego dnia usłyszał zarzut za posiadanie środków odurzających. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Zarzut posiadania narkotyków usłyszał 25-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego. Został zatrzymany po tym jak policjanci zaleźli w jego samochodzie torebkę foliową z zawartością suszu roślinnego.

Do zatrzymania doszło w sobotę wieczór, po tym jak dyżurny ciechanowskiej policji otrzymał zgłoszenie o zakłóceniu porządku w rejonie remizy strażackiej w Kownatach Borowych. Policjanci z Ojrzenia, którzy interweniowali zauważyli nerwowe zachowanie jednego z mężczyzn co wzbudziło podejrzenia mundurowych. Jak się okazało w jego samochodzie znajdowały się narkotyki. Policjanci zaleźli foliową torebkę z zawartością suszu roślinnego. Wstępne badanie zabezpieczonej substancji wykazało, że jest to marihuana. 25-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego usłyszał zarzut posiadania substancji odurzających, za to przestępstwo Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.   

Źródło: KPP w Ciechanowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*