OGŁOSZENIA

PRACA OD ZARAZ WYSOKIE ZAROBKI Ciechanów

Świetnie funkcjonująca warszawska firma zajmująca się między innymi sprzątaniem pobudowlanym, ze względu na bardzo dużą ilość zleceń pilnie poszukuję Pań do prac sprzątających.
Gwarantujemy stałe i zawsze wypłacane na czas wynagrodzenie.
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-17, zaliczki w każdy poniedziałek,
Stawka 13-15 zł/h netto.
Proszę wyłącznie o kontakt telefoniczny w godzinach 9-16 pod numer: 692-033-650

Praca

Zostań Liderem Marki PROUVE.

Nowa na rynku, polska firma oferująca jako pierwsza perfumy molekularne. Nowa generacja zmysłowych zapachów.

Marża od 25% wzwyż.

Forma współpracy zależy od Ciebie:
-bezpłatna rejestracja
-rabat podstawowy 25-30%
-możliwość rezygnacji ze współpracy w każdej chwili
-prezenty już na starcie

Numer sponsora: 20021842

www.bit.ly/ProuveCom

Praca

Dodatkowa praca polegająca na wypełnianiu ankiet, zarobki to kilkaset złotych miesięcznie.

Za półgodzinną ankietę otrzymamy około 10 złotych.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy:

irena.nocon@wp.pl

Przyjmę do pracy

Przyjmę na okres próbny do firmy sprzątającej kobietę sumienną, dokładną i dyspozycyjną.
Stawka godzinowa. Więcej informacji pod numerem 501923921

Zatrudnię głównego księgowego

Stadnina Koni Krasne poszukuje kandydatów na stanowisko: Księgowy Główny. Więcej informacji pod nr: 23 671 00 85, kom. 602 332 915.

DORADCA FINANSOWY – ODDZIAŁ CIECHANÓW

ZADANIA NA STANOWISKU:
– bezpośrednia obsługa klienta
– aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie długotrwałych relacji biznesowych
– zapewnienie najwyższej jakości obsługi
– sprzedaż usług oferowanych przez firmę
– realizacja indywidualnych planów sprzedażowych
WYMAGAMY:
– mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej/finansowej
– prawo jazdy kat. B
− samodzielności i inicjatywy w działaniu
– praktycznej umiejętności obsługi komputera
OFERUJEMY:
– umowę o pracę
– atrakcyjny system wynagradzania: podstawa + premia
– możliwość czynnego udziału w rozwoju firmy
– przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole
– zapewniamy szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy
– możliwość awansu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy: praca@luxkredyt.pl W temacie maila proszę o podanie: DORADCA FINANSOWY – CIECHANÓW
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych jest LUXKREDYT Sp. z o.o., ul. 11-go Listopada 27, 07-410 Ostrołęka. Przedmiotowe dane przetwarzane są w celu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rekrutacji, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.