Bezpłatne konsultacje logopedyczne

19 października 2017 r. (tj. czwartek) w godz. 13.00-17.00 w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Ciechanowie, ul. Wyzwolenia 10a (pokój nr 204, II piętro) odbędą się bezpłatne konsultacje logopedyczne, które przeprowadzi logopeda – Dorota Kamińska. Udział w konsultacjach jest BEZPŁATNY i nie wymaga wcześniejszego zgłoszenia.

Akcja jest organizowana w ramach Światowego Dnia Osób Jąkających się, który obchodzony jest na całym świecie, co roku, w dniu 22 października.

Celem akcji jest podniesienie świadomości społecznej w zakresie jąkania oraz zwrócenie uwagi społeczeństwa na skalę tego problemu.

Podczas konsultacji istnieje możliwość zapisania dzieci i młodzieży na bezpłatną grupową terapię jąkania prowadzoną na terenie poradni.
W przypadku pytań organizatorzy proszą o kontakt telefoniczny: 23 – 672 26 73; 673 27 73.

Kampanię informacyjną wspiera Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie, gdzie dla zainteresowanych osób dostępne są materiały edukacyjne skierowane do rodziców i nauczycieli dotyczące problematyki jąkania (w tym ulotki i plakaty) oraz wykaz dostępnych w bibliotece publikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*