Fotorelacja z meczu MKS Ciechanów - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki.

Remisem 0:0 zakończył się sobotni mecz pomiędzy MKS Ciechanów, a Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. Dla naszej drużyny to bardziej strata dwóch oczek, która może utrudnić awans ciechanowskich piłkarzy do III ligi.

W pierwszej połowie najgroźniejsze było uderzenie Bartosza Mroczka z 41. minuty, jednak do pozytywnej finalizacji zabrakło skuteczności i być może odrobiny szczęścia.

Do przerwy żadna z drużyn nie wypracowała znaczącej przewagi. Druga połowa przyniosła kilka okazji bramkowych dla każdej z drużyn, jednak żadnej z nich nie udało się przekuć w bramkę.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. MKS tylko remisuje i ogląda plecy liderującej Pogoni Grodzisk Mazowiecki, która pokonała Podlasie Sokołów Podlaski 5:0. Strata wynosi już siedem punktów

MKS Ciechanów – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0:0 (0:0)

MKS: Folc – Litun, Nowotka (75′ Sosnowski), Podsiadlik, Martin – Witak, Kruczyk, Mroczek, Cichowski, Matusiak (60′ Lemanek) – Żylski.

Żółta kartka: Królak 83′ (Ożarowianka).