GRUPA AZOTY PRZEDSZKOLIADA TOUR 2018 już 27 lutego!

GRUPA AZOTY PRZEDSZKOLIADA TOUR jest największym w Europie cyklem imprez o charakterze sportowym dla Aktywnych Przedszkolaków.

W tym roku odbędzie się 60 imprez zorganizowanych w 39 lokalizacjach na terenie całej Polski. Jest to już 7. edycja Grupa Azoty Przedszkoliada Tour. Szacuje się, że w tegorocznych imprezach weźmie udział około 15000 Aktywnych Przedszkolaków.

Imprezy mają na celu zapewnienie rozrywki ruchowej przedszkolakom, ze szczególnym uwzględnieniem wszechstronnego rozwoju ruchowego i nauki podstaw piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej. Imprezy te przyczyniają się do przeciwdziałania otyłości u dzieci, i zapobiegania zwolnieniom z WF. W imprezie udział biorą Aktywne Przedszkolaki uczestniczące w ogólnopolskim systemie rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl, obecnym w ponad 150 lokalizacjach w Polsce.

Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2016 PŁOŃSK odbędzie się 27 lutego 2018r. (wtorek) i zostanie przeprowadzona w podziale na II tury imprezy:

I tura w godz. 10:00-11:45  (Przedszkola z : Ciechanów, Sochocin, Baboszewo, Płońsk)

II tura 13:00 – 14:30 (Przedszkola z Płońska)

w hali sportowej MCSiR Płońsk przy ul. Kopernika 3 w Płońsku.

W imprezie weźmie udział ponad 500 przedszkolaków z powiatu płońskiego oraz powiatu ciechanowskiego.

Nad całością cyklu honorowy patronat objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Pan Andrzej Duda. Patronat Medialny nad GAPT 2018 objęła TVP ABC.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*