Kolejni nietrzeźwi kierowcy wyeliminowani z ruchu

Jak relacjonuje Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie w dniu 15 listopada 2019 roku ok. godz. 20:55 funkcjonariusze  Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie w miejscowości Kicin ujawnili pojazd marki Seat, który wjechał do rowu. W chwili gdy Policjanci dojechali na miejsce zauważyli mężczyznę uciekającego w pole.  Mężczyzna po kilku minutach został zatrzymany przez Policjantów. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu u 41–letniego mieszkańca powiatu ciechanowskiego wykazało 3 promile. Kierujący pojazdem marki Seat nie posiadał przy sobie prawa jazdy.

Kolejny nietrzeźwy kierujący został zatrzymany  w miejscowości Gąsocin na ul. Głównej. 61-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego kierował samochodem marki Jeep mając promil alkoholu w organizmie.

W dniu 16 listopada 2019 roku około godz. 20:45 ciechanowscy policjanci udali się do miejscowości Pajewo Wielkie, gdzie według zgłoszenia 54-letni mężczyzna kierował samochodem marki Ranault będąc pod wpływem alkoholu. Mieszkaniec powiatu ciechanowskiego został przebadany na zawartość alkoholu gdzie wynik wskazał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kierujący pojazdem marki Renault nie posiadał przy sobie prawa jazdy.

 Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, zakaz prowadzenia pojazdów na okres od 3 do 15 lat oraz wysoka nawiązka.

podkom. Ewa Brzezińska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*