Konkurs fotograficzny: ,,Jak spędzasz czas ze swoim dzieckiem”

Czas spędzony z dzieckiem jest bardzo ważny. Wspólne wycieczki, zabawy w domu i na powietrzu to zastrzyk energii, zdrowia i dobrego humoru dla całej rodziny. Pokaż nam jak Ty spędzasz wolny czas ze swoim dzieckiem.

Konkurs fotograficzny: ,,Jak spędzasz czas ze swoim dzieckiem

§1

Organizator konkursu

Organizatorem konkursu jest Internetowa Telewizja Informacyjna TVCiechanów, mieszcząca się na ul. Pułtuskiej 55/35 w Ciechanowie.

§2

Uczestnicy konkursu

  1. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba, która ukończyła 18 r. życia.
  2. Uczestnicy konkursu wysyłając zdjęcie wyrażają automatycznie zgodę na publikacje nagrodzonych zdjęć, a także na zrobienie i opublikowanie wspólnego zdjęcia wszystkich zwycięzców podczas wręczania nagród.

§3

Cel konkursu

Celem konkursu jest propagowanie spędzania wolnego czasu z dziećmi oraz wspólnych zabaw.

§4

Zasady udziału w konkursie

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  1. Polubić fanpage na facebooku: TVCiechanów
  2. Udostępnić ten post na swoim facebooku
  3. Pod postem napisać komentarz #wakacje
  4. Wysłać drogą mailową zdjęcie zrobione podczas wspólnych zabaw, wypoczynku z dzieckiem na adres: tvciechanow@gmail.com.
  5. W mailu należy podać imię i wiek dziecka oraz numer kontaktowy do osoby dorosłej, a także informacje jaka jest Wasza ulubiona wspólna zabawa/czynność wykonywana podczas spędzania wolnego czas.

§5

Terminarz

Na zgłoszenia czekamy od 26 lipca br. do 9 sierpnia br. Komisja konkursowa składająca się z członków Redakcji Telewizji Ciechanów wyłoni 3 zwycięzców, z którymi skontaktuje się 10 sierpnia br. telefonicznie

§6

Nagrody

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – niespodzianki, które zostaną wręczone dzieciom. Nie zapomnimy również o rodzicach.

 

ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*