Miss Mazowsza zaprasza na casting!

13 maja 2017 (w sobotę) w godzinach 14:00-20:00 w Hotelu LORD (ul. Aleja Krakowska 218) w Warszawie odbędzie się cating eliminacyjny do Miss Mazowsza 2017. Kandydatki zaprezentują się w sukni wieczorowej lub koktajlowej oraz w stroju kąpielowym. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty oraz szlafrok.

Przypominamy, że kandydatki zgłaszające się do konkursu Miss Mazowsza 2017 muszą posiadać obywatelstwo polskie. Zgłoszenia przyjmowane są z całej Polski, jednak kandydatki muszą udowodnić związek z Mazowszem np. że się uczą bądź pracują itp.  Oprócz tego muszą być bezdzietnymi pannami w wieku 18-28 lat, posiadać nieposzlakowaną opinię, nie posiadać widocznych tatuaży oraz nie uczestniczyć w poprzednich edycjach Konkursu na etapie finałowym.

Informujemy również, że Karolina Suska z Wyszkowa otrzymała największą ilość głosów i automatycznie stała się finalistką Miss Mazowsza 2017. Gratulujemy!

WAŻNA INFORMACJA: Kandydatki które nie zdążyły zgłosić się poprzez stronę missmazowsza.pl mogą przybyć na casting w wyznaczonym wyżej terminie. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*