Koncert Smykofonii pt. : „Zimowe dzwoneczki''

21 stycznia o godz. 13:00 wspólnie z Muzeum Romantyzmy w Opinogórze zapraszamy całe rodziny do wartościowego spędzenia czasu Muzeum.

Niedziela rozpocznie się koncertem Smykofonii pt. : „Zimowe dzwoneczki”… gdy na dworze trochę chłodno, czasem pada śnieg, czasem wieje chłodny wiatr, słychać jeszcze dzwonki sań mikołajowych, a wieczorem świecą świąteczne światełka, wtedy szukamy miejsca dla pięknej muzyki i wspólnych zabaw. Podczas koncertu będzie można posłuchać muzyki klasycznej, utworów Vivaldiego, Griega i Debussy’ego, ale też rozgrzejemy się piosenkami i tańcami.

Wystąpią: Przemysław Skałuba na klarnecie, Łukasz Owczynnikaow na kontrabasie i Mariusz Dropk na fortepianie. Koncert poprowadzi Viola Łabanow.

W drugiej części wspólnie z Organizatorami zapraszamy na warsztaty artystyczne „W pracowni Jana Matejki” – wspólnie z mistrzem Matejką przygotujemy prezenty z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Bilety dostępne: https://bilety.muzeumromantyzmu.pl/rezerwacja/nienumerowane.html?id=4866&idt=9d2b7d422444147ecc08cad58bd61341&d=3&idw=72 lub w kasie muzealnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*