Podsumowanie weekendu na drogach powiatu Ciechanowskiego

Ciechanowscy policjanci przez miniony weekend po zakończonej akcji „Znicz 2017” prowadzili wzmożone działania na drogach powiatu ciechanowskiego. W tym czasie również nie doszło do żadnego wypadku drogowego, na ciechanowskich drogach nikt nie zginął nie było tez osób rannych. Policjanci odnotowali 8 niegroźnych kolizji drogowych. Nie zabrakło natomiast piratów drogowych, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. 

W ciągu dwóch dni policjanci zatrzymali 5 kierowców, którzy rażąco przekroczyli prędkość.
W sobotę 4 listopada br. policjanci zatrzymali prawa jazdy 3 kierowcom, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. O godz. 7:15 w Ciechanowie na ul. Kasprzaka, 41-letni kierowca hyundaia pędził z prędkością 103 km/h, o godz. 10:00 w miejscowości Gumowo na krajowej 60-ce 25-letni kierowca nissana jechał z prędkością 104 km/h a  w Pomorzu o godz. 12:00 za przekroczenie prędkości został zatrzymany 26-letni kierowca skody, który pędził 109 km/h. W niedzielę policjanci zatrzymali kolejnych 2 kierowców,  o godz. 10:00 w Woli Wierzbowskiej 21-latek jechał skoda z prędkością 117 km/h, natomiast o godz. 17:35 w Kraszewie prawo jazdy stracił 26-letni kierowca vw bora który jechał z prędkością 104 km/h. 

Wszyscy kierowcy stracili prawa jazdy, trzech z nich zostało ukaranych mandatami karnymi a w stosunku do dwóch zostanie skierowany wniosek do sądu o ukaranie. Dodatkowo na konta kierowców zostaną dodane punkty karne, plus 10. 

W miniony weekend zatrzymano również 4 rowerzystów, kierujących pod wpływem alkoholu. 

Źródło:KPP Ciechanów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*