Podsumowanie weekendu na drogach powiatu ciechanowskiego

Przez trzy ostatnie dni na drogach powiatu ciechanowskiego doszło do 6 kolizji drogowych, Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 995 kierowców z tego dwóch było nietrzeźwych. Dodatkowo 3  kierowców prowadziło pojazd wbrew sądowemu zakazowi a jeden kierujący jechał pomimo cofnięcia uprawnień decyzją administracyjną.

W piątek 20 stycznia ok godz. 12:00 w Ciechanowie na ul. Sienkiewicza policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca Warszawy, który kierował  samochodem marki toyota pomimo cofnięcia uprawnień decyzją administracyjną. Wg. nowych przepisów jest to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 2.

Również w piątek tuż przed północą ciechanowscy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca Mławy, który kierował samochodem marki Opel Corsa mając w organizmie prawie 2 promile alkoholu oraz dwa  aktywne sądowe zakazy prowadzenia pojazdów. Dodatkowo 27-latek uszkodził bramę wjazdową w miejscowości Kąty wjeżdżając w nią samochodem. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty, do których się przyznał.

Kolejny nietrzeźwy kierowca został wyeliminowany z ruchu w sobotę 21 stycznia około godz. 13:00 w miejscowości Nasierowo-Dziurawieniec. 31-latek pomimo że był nietrzeźwy kierował wbrew sądowemu zakazowi.

22 stycznia ok. godz. 8:00 w m. Ojrzeń policjanci zatrzymali 25-letniego kierowcę forda, który kierował wbrew sądowemu zakazowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*