Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem podczas piątkowego protestu rolników

W miniony piątek w całym kraju odbyły się protesty rolników. W powiecie ciechanowskim nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego podczas zorganizowanej akcji protestacyjnej czuwali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie. Pomimo pewnych utrudnień na drogach, ruch odbywał się płynnie i co najważniejsze nie odnotowano żadnych incydentów związanych z protestem.

Mieszkańcy powiatu ciechanowskiego oraz kierowcy podróżujący drogami naszego regionu musieli liczyć się z utrudnieniami. Protestujący rolnicy przemieszczali się także głównymi ulicami miasta. Policjanci tego dnia pracowali nad zapewnieniem bezpieczeństwa uczestników protestu oraz wszystkich uczestników ruchu drogowego. Mundurowi wyznaczyli objazdy oraz dbali o udrożnienie ruchu i poprawienie jego płynności. Pomimo pewnych utrudnień na drogach, ruch odbywał się płynnie i co najważniejsze nie odnotowano żadnych incydentów związanych z protestem.

Słowa podziękowań kierujemy do organizatorów i uczestników protestu, a przede wszystkim do kierowców i użytkowników dróg za wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń policjantów biorących udział w zabezpieczeniu.

Źródło: KPP w Ciechanowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*