Puchar Polski w Taekwondo za nami!

9 października 2021 odbył się w Białymstoku Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim. Do zawodów zakwalifikowało się dwoje zawodników Miejskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „Promyk” w Ciechanowie: Alicja Laskowska i Rafał Płoski. Dla obojga był to bardzo udany start na tych zawodach. Alicja Laskowska w kategorii seniorów wywalczyła złoty medal, natomiast Rafał Płoski w kategorii juniorów również wywalczył medal tego samego koloru. Zawodnicy starowali również w kategorii par, w której  zdobyli największą liczbę punktów, co dało im pierwsze miejsce. Klub Promyk został sklasyfikowany na drugim miejscu w kraju w klasyfikacji medalowej Pucharu. Rafał Płoski został natomiast wybrany najlepszym zawodnikiem zawodów. Alicja i Rafał należą do Kadry Narodowej, a ich klubowym trenerem jest Paweł Nałęcz.

Tekst: Dariusz Płoski