Ruszyły zapisy na „Ferie z Komisarzem Zebrą”

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu przygotował ofertę spotkań na temat zasad bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku skierowaną na promowanie odpowiedzialnych postaw narciarzy i snowboardzistów, poszerzanie wiedzy na temat przepisów obowiązujących na stokach oraz upowszechnianie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej.

Spotkania odbędą się w sali konferencyjnej budynku Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu przy ul. 11 Listopada 37/59. Maksymalna liczba uczestników wraz z opiekunami wynosi ok. 30 osób. Wymagana jest rejestracja na formularzu zgłoszeniowym, zawierającym dostępne terminy spotkań od 19 stycznia do 8 lutego 2024 r. (załącznik nr 1).

Przy okazji działań będzie promowana akcja informacyjno-edukacyjna Komendy Głównej Policji pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”, w ramach której został również ogłoszony ogólnopolski konkurs plastyczno-filmowy dla dzieci i młodzieży pn. „ŚNIEŻNY DEKALOG” https://policja.pl/pol/bezpieczenstwo-na-stoku/konkurs/28400,Konkurs-plastyczno-filmowy-SNIEZNY-DEKALOG.html.

Fot.: KPP w Ciechanowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*