Sensacja w Ciechanowie! Jurand pokonuje lidera

Wczoraj (13 lutego) szczypiorniści Juranda Ciechanów podejmowali na swoim parkiecie lidera grupy I ligi mężczyzn KPR Legionowo. Nasz zespół sprawił sensację wygrywając z niezwyciężonym w tym sezonie klubem z Legionowa 32:31 (16:15)

Spotkanie rozpoczęło się od mocnego wejścia gospodarzy w spotkanie. Po kilku minutach Jurand objął przewagę kilkubramkową. Niestety czym bliżej przerwy klub z Legionowa zaczął odrabiać straty. Nasi szczypiorniści do szatni schodzili z jedną bramką przewagi.

Druga połowa to zacięta gra obu zespołów. Jurand nie oddawał pola gry rywalowi. Momentami podopiecznym trenera Dariusza Molskiego udawało się odejść na dwie, trzy bramki jednak rywale dochodzili nasz zespół.

Ostatnie minuty to swoisty dreszczowiec. Takie mecze najbardziej lubią kibice. Niestety trybuny były puste, jednak klub transmituje wszystkie mecze na swoim fb klubu. Remis 31-31 i karny dla naszej drużyny w ostatniej sekundzie spotkania, którego pewnie wykorzystał Jakub Olszewski, który przeszedł do naszej drużyny ze Stali Mielec z którą grał w PGNIG Ekstralidze.

Najwięcej bramek: dla Juranda – Aleksander Kondracki 9, Jakub Olszewski 7, Mariusz Smolarek 4; dla KPR-u – Maksymilian Śliwiński 8, Kamil Ciok 6, Krystian Wołowiec 4.

fot:Jurand Ciechanów