Stwórz Podcast Roku

80 tysięcy złotych. To pula nagród w Konkursie imienia redaktora Janusza Majki na Podcast Roku. Twórcy mają czas na wysłanie swoich zgłoszeń do 15 października. Najlepsze prace wyłoni kilkunastoosobowe Jury. Zwycięzców poznamy 21 listopada na Gali finałowej w Rzeszowie.

Podcast Roku to pierwszy ogólnopolski konkurs, którego celem jest promowanie jakości, oryginalności i kultury przekazu różnych form dźwiękowych. Konkurs upamiętnia redaktora Janusza Majkę związanego przez niemal 40 lat z Polskim Radiem w Rzeszowie, zmarłego w lutym 2021 roku na COVID-19.

W konkursie mogą wziąć udział zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Organizatorzy postanowili ogłosić wysokość tegorocznej puli nagród w dniu, w którym na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Podcastu. Nagrody dla Twórców fundują Mecenasi Konkursu.

„Pieniądze trafią do wybranych przez Jury profesjonalistów oraz debiutantów. Ci ostatni również mogą też wygrać pakiet szkoleniowy  wspierający ich w  budowie i rozwoju  podcastów. Przewidziano także  nagrodę dla najlepszego podcastu stworzonego przez uczniów szkół średnich oraz wyróżnienia dla marek zlecających tworzenie podcastów i wspierających ten gatunek.” – podkreśla Tomasz Majka, syn radiowca, jeden z inicjatorów Konkursu.

Zgłoszenia do konkursu można rejestrować poprzez formularz dostępny na stronie https://podcastroku.pl/wez-udzial-w-konkursie/

Wszystkie informacje  o Konkursie  dostępne są na stronie https://podcastroku.pl/ oraz w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*