Trzecie „Spotkanie z teatrem”

W najbliższy piątek, 10 sierpnia, o godz. 17.30, na placu Jana Pawła II odbędzie się trzecie z wakacyjnego cyklu „Spotkanie z teatrem”. Spektakl „Bajeczna fiesta” zaprezentuje Teatr Kultureska. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Spektakle teatru Kultureska, oparte na autorskim scenariuszu i bajkowej muzyce, skierowane są do dzieci i całych rodzin. To widowiska interaktywne, angażujące najmłodszych w zabawę i zadania. W „Bajecznej fieście” poruszana jest tematyka ekologiczna, pojawia się taniec i animacje dla najmłodszych. Elementy segregacji odpadów, czy wątki zanieczyszczeń wplecione są w bajkową konwencję. Widownia będzie aktywnie uczestniczyła w wydarzeniu, wybrani zostaną SuperEkoBohaterowie. Główni bohaterowie to Biedronka Ilonka, Pszczółka Julka i Jelonek Bronek, którzy wspólnie śpiewają, tańczą i codziennie urządzają święto przyrodzie.

Po przedstawieniu, dodatkowo dla widowni zorganizowane zostaną warsztaty perkusyjne „Na początku był rytm…” z muzykiem Maciejem Ostromeckim.

Ostatnie z cyklu przedstawień – „Osmędeusze” Teatru Pijana Sypialnia – przewidziane jest 31 sierpnia. Wszystkie spektakle będą rozpoczynają się o godz. 17.30.

 

Źródło: UM Ciechanów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*