Warsztaty z przetwórstwa owoców w Bogatem

W dniu 19 września 2023 r. w Bogatem zostały zorganizowane warsztaty z przetwórstwa owoców. Szkolenie warsztatowe podczas, którego uczestnicy zapoznali się z kierunkami przerobu owoców, ze szczególnym uwzględnieniem jabłek i napojów owocowych. Bardzo interesujące zajęcia poprowadził Pan Dariusz Koroś, wstępem opatrzył Pan Krzysztof Zaniewski z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Szkolenie zostało zorganizowane w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Józefa Narzymskiego w Bogatem, przy ścisłej współpracy z Panią Grażyną Wróblewską Wójt Gminy Przasnysz, Uczestniczkami spotkania były Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Przasnysz.

Serdecznie dziękujemy: Danuta Radomska, Gminna Biblioteka Publiczna im. Józefa Narzymskiego w Bogatem, Koło Gospodyń Wiejskich w Bogatem, za wsparcie organizacyjne całego wydarzenia i pyszny poczęstunek.

Wszystkim Uczestniczkom warsztatów dziękujemy za miłą i serdeczną atmosferę, która sprzyja przeprowadzaniu takich wydarzeń!

Zadanie zostało zrealizowane przy wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckich Dobrych Praktyk i Tradycji Kulinarnych.

ft/info:lgdpółnocnemazowsze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*