1 Ciechanowski turniej sportów elektronicznych Rush Tournament ZDZ Ciechanów

Turniej Rush Tournament ZDZ Ciechanów odbywać się będzie w grę Counter Strike:Global Offensive. Jest to gra z dziedziny gier esportowych. Esport to forma rywalizacji w której zamiast piłek i bramek wykorzystuje się gry esportowe, łącze internetowe oraz komputery. W ciągu dwóch dni turniejowych gracze rywalizować będą w pięcioosobowych drużynach. Podczas eliminacji internetowych zostanie wyłonione najlepszych 8-16 drużyn (tj. 40-80 graczy). Drużyny rywalizować będą o medale, puchary oraz nagrody rzeczowe. Całość rozgrywek transmitowane będzie w internecie przez komentatorów e-sportowych. Zostaną zaproszone media lokalne oraz profesjonalny trener sportów elektronicznych, który poprowadzi warsztaty dla dzieci i młodzieży. Wydarzenie promowane będzie na portalach społecznościowych oraz poprzez plakaty informacyjne.

Jest to już trzeci turniej z serii Rush Tournament organizowany przez Krajową Federację Sportów Elektronicznych. Turniej jest darmowy i otwarty, serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Rush Tournament ZDZ Ciechanów turnieju Counter-Strike: Global Offensive organizowanym w ZDZ Ciechanów oraz zapisywaniu się na eliminacje.

Podczas całości wydarzenia odbywać będą się wykłady trenera i twórcy klas e-sportowych w Polsce Kamil “HopE” Tarka oraz warsztaty i konkursy!

Każdy z uczestników turnieju zobowiązany jest do zaznajomienia się z regulaminem oraz jego przestrzegania. Przystąpienie do rozgrywek równoważne jest akceptacji postanowień regulaminu.

REGULAMIN CS

Założenia: – poniższy Regulamin Turnieju (w skrócie „Regulamin”) dotyczy rozgrywek turnieju CS: GO dla drużyn uczestniczących w kwalifikacjach online oraz turnieju LAN’owym. – rywalizacja zgodnie z zasadami fair play – integracja społeczności e-sportowej(między graczami/drużynami/widzami), – nagrody zostaną podane po zakończeniu zapisów – promocja ZDZ Ciechanów. Uczestnictwo: – udział w turnieju jest darmowy i otwarty dla wszystkich. – każdy z uczestników turnieju zobowiązany jest do zaznajomienia się z regulaminem oraz jego przestrzegania. Przystąpienie do rozgrywek równoważne jest akceptacji postanowień regulaminu

Zasady: – pula map: ▪ de_inferno ▪ de_train ▪ de_cache ▪ de_mirage ▪ de_overpass ▪ de_cobblestone ▪ de_nuke – systemy rozgrywek: BO1, finały i półfinały BO3 – system banów: 1) BO1 – ban/ban/ban/random* 2) BO3 – ban/pick/ban/random* – mecze mogą być rozgrywane na serwerach graczy(dotyczy tylko fazy kwalifikacyjnej), bądź w przypadku gdyby na jakiś mecz potrzebny był serwer organizator udostępnia serwery do gry – uczestników turnieju obowiązuje kultura osobista – czas maksymalnego opóźnienia meczu wynosi 15 min – zabronione jest: 1) uczestnictwo w turnieju na nielegalnym(posiadającym vac-ban) koncie steam 2) używanie programów i skryptów wspomagających( cheat’ów) w tym: -wszystkie rodzaje aimbota, triggerbota, wallhacka, speedhacka, barrel hacka, no recoil, no spread, esp, anti-flash, ani-smoke – skryptu bunnyhop – jump throw bind(w wersji na jeden przycisk)

Faza kwalifikacyjna: – kwalifikacje odbywają się w przypadku jeśli ilość zapisanych drużyn wynosi 16 bądź 32 drużyny, jeśli ilość zapisanych drużyn będzie niewystarczająca miejsca przyznawane są według daty zapisu drużyny, – system BO1 – max. ilość grup: 8 – ilość drużyn w grupie: 4 – do fazy playoff(LAN) wychodzi 8 najlepszych drużyn – wszystkie mecze kwalifikacyjne muszą być rozegrane na tydzień przed terminem rozgrywek fazy playoff(LAN) – terminy meczy ustalane są przez kapitanów w grupach – w przypadku, w którym kapitanowie nie ustalą terminu meczu, to organizator narzuca termin meczu. Gdy któraś z drużyn nie zjawi się na narzucony przez organizatora termin przegrywa mecz walkowerem. Faza playoff(LAN): – system BO1, półfinały i finały BO3 – ilość drużyn: 8-16 – ilość meczy: 7-15(4-12 x BO1 oraz 3 x BO3) – dzień rozgrywek – 22-23.04.17 – terminarz godzinowy meczy z góry narzucony przez organizatora – organizator zapewnia stanowisko do gry w tym: jednostkę centralną oraz monitor. Gracz ma obowiązek przynieść ze sobą peryferia typu myszka, klawiatura podkładka czy słuchawki.

Drużyna może zostać zdyskwalifikowana w przypadku: -braku zachowania kultury osobistej i dostosowania się do ogólnie przyjętych norm. – braku zawodnika zgłoszonego do turnieju lub podstawieniu zawodnika nie podanego przy rejestracji. – korzystania z cheatów, bugów w grze oraz jumpthrow bindów itp., – powodowania dużych opóźnień w rozgrywkach turnieju. (spóźnienia, przeciąganie czasów rozgrzewek, niewchodzenie w wyznaczonym czasie na serwer), – nie pojawienia się w wyznaczonym czasie na swój mecz najpierw oznacza przegraną walkowerem, gdyby sytuacja się powtórzyła oznacza to dyskwalifikację z turnieju, – wszystkich innych wykroczeń wpływających na bezpieczeństwo uczestników oraz przebieg turnieju

 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO WZIĘCIA UDZIAŁU W TYM NIEZWYKŁYM WYDARZENIU !

Więcej informacji na stronie: http://zdzciechanow.pl/

Kontakt do organizatorów

Krzysztof “Still” Wojtasik

Łukasz “Fuka” Hanas-Baran

Numer telefonu:

Still: +48 604 695 222

Fuka: +48 530 812 200

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*