20 - latek zatrzymany za handel narkotykami!

Kryminalni z Ciechanowa zabezpieczyli ponad 50 gramów różnych narkotyków.  20-latek, który posiadał oraz sprzedawał środki odurzające i substancje psychotropowe usłyszał 9 zarzutów. Wobec zatrzymanego zastosowano dozór policji. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili, że 20-latek mieszkaniec Ciechanowa może posiadać znaczne ilości narkotyków. Realizując te informacje pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny. Gdy policjanci odwiedzili 20-latka, mężczyzna zachowywał się nerwowo jednocześnie nie przyznawał się do posiadania jakichkolwiek narkotyków. Zachowanie mężczyzny wzbudziło jednak podejrzenia u policjantów, jak się okazało mieszkaniec Ciechanowa miał schowane w pudełku narkotyki. Policjanci znaleźli susz roślinny, biały proszek oraz skrystalizowany proszek. Substancje były już podzielone na porcje i zapakowane w folię. Dodatkowo policjanci znaleźli u młodego mężczyzny wagę elektroniczną. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczone substancje zawierają THC i  amfetaminę. Łączna waga zabezpieczonych narkotyków to ponad 50 gramów.

Dalsze ustalenia w tej sprawie, doprowadziły do zatrzymania dwóch mężczyzn, którzy kupowali towar od zatrzymanego. 42-latek z Ciechanowa oraz 24-latek z gminy Ciechanów usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. 20-latek natomiast usłyszał 9 prokuratorskich zarzutów związanych z posiadaniem i handlem narkotykami.
Wobec 20-latka, który handlował narkotykami, zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Mężczyzna będzie teraz stawiał się w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie 4 razy w tygodniu. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Zdjęcie: Pixabay

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*