Ruszają zapisy na Bezpieczną Ciechanowiankę

Aby się zapisać, należy:

  • wypełnić formularz opublikowany na stronie umciechanow.pl. (należy podać swoje dane, zaakceptować regulamin, oświadczyć brak przeciwwskazań zdrowotny
  • na pierwszy trening należy dostarczyć trenerowi wypełnione i podpisane oświadczenie, a w przypadku osób niepełnoletnich – pisemną zgodę opiekuna prawnego.

Wstępnie ustalono 2 grupy: ich ostateczna liczba uzależniona będzie jednak od liczby zgłoszeń. Zajęcia będą odbywały się w hali sportowej MOSiR przy ul. Kraszewskiego 8 – dla zaawansowanych w poniedziałki, a dla początkujących w czwartki, w godz. 19.30-21.00. O ostatecznym zakwalifikowaniu się do grupy, panie będą informowane mailowo lub telefonicznie. Informacje będą mogły uzyskać w Wydziale Kontaktów Społecznych Urzędu Miasta, dzwoniąc pod nr. telefonu 23 674 92 17.

7 lutego o godz. 18.00 w hali przy ul. Kraszewskiego 8 zaplanowane jest spotkanie organizacyjne z udziałem uczestniczek oraz wszystkich organizatorów i wspierających inicjatywę. Podczas spotkania, zaprezentowany zostanie specjalny pokaz samoobrony. Pierwsze zajęcia dla początkujących odbędą się 8 lutego, pierwsze dla zaawansowanych – 12 lutego.

Kurs jest całkowicie bezpłatny. Stanowi realizację projektu, który zwyciężył w głosowaniu mieszkańców w ramach Budżetu Obywatelskiego. Autorem jest radny Michał Rząsiński, (nauczyciel wychowania fizycznego, trener i zawodnik taekwon-do, wielokrotny Mistrz Polski), który wyszedł z inicjatywą przeprowadzenia w ubiegłym roku pierwszego kursu.

Tegoroczny projekt obejmuje zajęcia, na które mogą zapisywać się kobiety:

  • które ukończyły pierwszą edycję oraz zajęcia przeznaczone dla pań,
  • które chciałyby dopiero zacząć uczyć się samoobrony.

Zajęcia praktyczne prowadzić będą trenerzy LKS Matsogi Ciechanów (klub taekwon-do, klub wyspecjalizowanych trenerów i instruktorów, wielokrotnych Mistrzów Świata i Europy). Odbędą się one w cyklu 8 spotkań treningowych w każdej grupie. Zajęcia teoretyczne stanowić będą odrębne spotkania.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*